Misyonumuz

Kurucu Başkandan Mesaj

Bizler, akademik bilgi ile donanmış, hastasını takip eden, tüketicilerin sağlık ve güzelliğe dair ihtiyaçlarını ortaya çıkarıp en iyi danışmanlık uygulamalarını sunan vizyoner eczacılarız.

Her birimizin sağlığı ve refahı hayati önem taşımaktadır. Ancak, sağlık hizmetlerindeki bazı zorluklar ve eksikler sonucunda bu önemli ihtiyaçlar karşılanamamaktadır. İşte tam bu noktada, Pharmatopia Vizyoner Eczacılar Derneği üyeleri olarak Yüksek kalitede sağlık ve güzellik çözümleri sunan, tüketiciye dokunabilen yetkin ve bilgili eczacılarız.

Pharmatopia Vizyoner Eczacılar Derneği olarak, sağlık hizmetlerindeki güncel bilgi ve teknolojinin takipçisi olacağız, toplumun sağlık farkındalığını arttırmak için çeşitli eğitim programları ve bilinçlendirme kampanyaları düzenleyeceğiz. Aynı zamanda, eczacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına öncülük edeceğiz.

Derneğimiz, yalnızca eczacılık mesleğine odaklanmakla kalmayacak; aynı zamanda, sağlık hizmetlerindeki diğer paydaşlarla da işbirliği yapacaktır. Multidisipliner bir bakış açısı ile diğer sağlık profesyonelleriyle birlikte çalışarak, toplumun sağlık bilincini güçlendirecek ve toplumun doğru bilgiye doğru kaynaktan ulaşmasını sağlamak üzere çalışacağız.

Hep birlikte, toplumda bir farkındalık yaratarak sağlık ve güzelliğe dair doğru bilgiyi sizlere ulaştırmak üzere yola çıkıyoruz.

Sizleri, Parmatopia Vizyoner Eczacılar Derneğinin heyecan verici yolculuğunda bize katılmaya davet ediyoruz.
Şimdi iyileştirme zamanı!

Ecz. Adile Özdağ